REGULAMIN DOMU GOŚCINNEGO „ALINA”

 

Witamy Państwa serdecznie w naszym domu i życzymy miłego pobytu. Będziemy
wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych gości.(obiekt monitorowany)
 

1. Doba noclegowa trwa od godziny 14.00 w dniu przyjazdu do godziny 10.00 w dniu wyjazdu.

2. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.

3.Zadatek  jest zwracany w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy obiektu.

4. Zadatek  przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytowej.

5. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach od 22.00 do 6.00.

6. Prosimy o zamykanie wejścia do obiektu. Gości korzystających z parkingu prosimy o zamykanie na noc bramy wjazdowej na teren posesji.

7. Prosimy o niepalenie papierosów oraz nieużywanie otwartego ognia na terenie całego domu (w szczególności w pokojach).

8. Przed wyjściem z pokoju prosimy o zamknięcie drzwi na balkon, wyłączanie światła i wszelkich urządzeń elektrycznych oraz zamknięcia wody na baterii od prysznica.

9. Zwierzęta mogą przebywać na terenie posesji tylko za zgodą właściciela obiektu.

10. Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz – nie bierzemy odpowiedzialności za

pozostawione rzeczy na terenie całej posesji. Opłata za zagubienie kluczy i elektronicznego breloczka wynosi 50zł.

11. Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy ich podopiecznych.

12. Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla gości naszego obiektu. Parking jest bezpłatny oraz monitorowany. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.

13. Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona z właścicielem obiektu.

14.W obiekcie zabronione jest: zakłócanie spokoju np. odtwarzanie głośnej muzyki, zapraszanie i przyjmowanie gości (osób nie będących klientami) w pokojach bez zgody właściciela. Zachowanie osób korzystających z obiektu nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości, właściciele mogą odmówić bowiem dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.

15. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej oraz ogólnego bezpieczeństwa w pokojach nie wolno używać grzałek, kuchenek mikrofalowych, żelazka, urządzeń gazowych lub innych urządzeń nie stanowiących stałego wyposażenia pokoju. Nie dotyczy ładowarek i zasilaczy komputerowych.

16. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości lub usterek prosimy o niezwłoczne poinformowanie właściciela obiektu.

17. Informujemy, że nie odpowiadamy za niedogodności spowodowane przez przyczyny od nas niezależne np. przerwy w dostawie prądu czy wody.

18. Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego z gości.

Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nim zawartych.

 

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Mamy nadzieję, że
będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym domu. Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do ponownego odwiedzenia.
 Szczawnica noclegi w Pieninach już od 30 złSzczawnica apartamenty - Apartamenty w SzczawnicyNOCLEGI Pieniny - Noclegi w Pieninach już od 30 złTanie noclegi w górach